Strony WWW
w 2 godziny

Do tworzenia ciekawych stron Internetowych nie jest niezbędna umiejętność kodowania, znajomość HTML czy CSS. Poznaj narzędzia, które w prosty sposób pozwalają na budowę, edycję
i publikacje stron internetowych. W ciągu niespełna 2 godzin  nauczymy Cię jak to robić (szkolenie łącznie z Twoimi ćwiczeniami trwa ok. 3h).

Terminy

2 terminy do wyboru:
sobota 06.08, 20.08
g. 8-11 lub 11:30-14:30

Miejsce

Szkolenia odbywają się w Nowym Sączu, w małych grupach (max 4 os).

Cena

Cena 200 zł obejmuje: udział w szkoleniu, certyfikat udziału w warsztatach.

Dlaczego powinieneś wziąć udział w szkoleniu

Jeśli uważaszasz, że tworzenie stron WWW to ciekawy temat ale przeraża Cię konieczność kodowania, nie znasz języka HTML a CSS wcale nie kojarzy Ci się ze stylami kaskadowymi, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz tworzyć efektowne strony Internetowe bez znajomości wymienionych zagadnień. Wystarczy, że poznasz odpowiednie narzędzia a wykonanie strony i publikacja jej w Internecie zajmie Ci mniej czasu niż wypicie kawy. A wszystko to wykonasz przy użyciu darmowego oprogramowania i w niecałe 2 godziny!

Czego nauczysz się podczas warsztatów

Na warsztatach poznasz zagadnienia związane z publikacją stron WWW w Internecie, od zainstalowania odpowiedniego oprogramowania aż po zobaczenie własnej witryny w sieci. Aby to było możliwe, i byś nie musiał inwestować w drogie oprogramowanie pokażemy Ci narzędzia i techniki tworzenia stron, podstawowej grafiki dla potrzeb witryny, omówimy i przećwiczymy zagadnienia publikowania i udostępniania strony online. Będziesz mógł wykonać nie tylko swoją wizytówkę online, CV, prezentację ale w pełni funkcjonalną, ciekawą stronę internetową, którą będziesz mógł w prosty sposób zarządzać.  

Designed with Mobirise ‌

Free HTML5 Website Generator